ESET NOD32® Antivirüs 1 PC / 1YR

 189,90 KDV DAHİL
Stokta yok
Eset NOD32
ESET NOD32® Antivirüs 1 PC / 1YR
 189,90 KDV DAHİL

Ek bilgi

Lisans Türü

Retail

Cihaz

1 Bilgisayar

Lisans Süresi

Ömür Boyu

Eset NOD32
ESET NOD32® Antivirüs 1 PC / 1YR
 189,90 KDV DAHİL

Henüz değerlendirme yok.

Bir değerlendirme yazın

Eset NOD32
ESET NOD32® Antivirüs 1 PC / 1YR
 189,90 KDV DAHİL
Taksitler

Ucuza satılan eset lisansları warez toplu lisanslar olup bir süre sonra iptal edilmektedir. Warez lisanslar my.eset.com’a eklenemez çünkü birden fazla kişiye satılmaktadır. Anahtar.co olarak müşterilerimize orijinal eset distribütöründen tedarik ettiğimiz my.eset.com lisansı sağlamaktayız.

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra otomatik olarak mailinize alacaksınız (ayrıca Toplu/Spam klasörünüzü de kontrol edin). Her zaman yeniden yükleyebilirsiniz.

32-bit işletim sistemleri geçmişte kalmış olabilir, ancak adı 32-bit işletim sistemlerinin geleceği olan bir zamandan beri gelen ESET NOD32, bugün tanınmış çevrimiçi koruma ile ilgili olmaya devam etmektedir. Otuz yıl önce, 32-bit işletim sistemleri standart hale geldi, ESET için antivirüs işlevlerini win32 sistemlerinde çalışacak ve internetin yaygın kullanımının başlangıcında kullanıcıları koruyacak şekilde güncellediklerinde önemli bir an oldu.

110 milyondan fazla kullanıcısı, 13 bölgesel Araştırma ve Geliştirme merkezi ile siber güvenlik sorunlarını hızla çözecek ve güvenilir bir bağımsız antivirüs test cihazı olan VB100’den 100’den fazla ödül alacak. Kanıtlanmış bu deneyim ve geniş kaynaklarla, korunduğunuzu ve güvenli olduğunuzu bilerek göz atabilir, alışveriş yapabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.