Office 2016 Lisans Anahtarı Key

2 Değerlendirme
 69,90  79,90 KDV DAHİL İndirim

Lisans ve Teslimat: Ürün özelliklerinin sayfanın sonundaki açıklama kısmından okuyabilirsiniz. Lisanslama telefon aktivasyon ile yapılmaktadır. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra mailinize teslim edilecektir. 

 

Ürün Office 2016
Sürüm Professional Plus
Lisans Türü Retail
Mimari 32 Bit ve 64 Bit
Kullanım Türü Bireysel Kullanım
Kullanım Limiti 1 Bilgisayar
Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 2016 Lisans Anahtarı Key
 69,90  79,90 KDV DAHİL

Ek bilgi

Lisans Türü

Retail

Lisans Süresi

Ömür Boyu

Cihaz

1 Bilgisayar

Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 2016 Lisans Anahtarı Key
 69,90  79,90 KDV DAHİL

2 Değerlendirme

5.00 Genel Değerlendirme

2 den 2 (100%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

emre erdogan
emre erdogan
4 Temmuz 2020

teşekkürler sorunsuz

kadir korkumaz
kadir korkumaz
6 Haziran 2020

teşekkürler sorunsuz ve uygun fiyat

Bir değerlendirme yazın

Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 2016 Lisans Anahtarı Key
 69,90  79,90 KDV DAHİL
Taksitler

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra otomatik olarak mailinize alacaksınız (ayrıca Toplu/Spam klasörünüzü de kontrol edin). Formattan sonra kullanım garantisi verilmemektedir.

Uyarı: Windows 10 sürümüne sahipseniz  Office 2019 lisans satın alabilirsiniz.

Açıklamalar

Office 2016 Lisans

Microsoft Office 2016, 2015 yılında kullanıma sunulmasıyla beraber en çok kullanılan office programlarından bir tanesi olmuştur. Bundan sonra gelen sürüm olan Office 2019 sadece Windows 10 ve Windows Server 2019 desteklemekle beraber, 2016 sürümünde;

 • Windows 7,
 • Windows Server 2008 R2,
 • Windows 8,
 • Windows 8,1,
 • Windows Server 2012,
 • Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2016,

İşletim sistemleri desteklenir. Dolayısıyla bir Windows 10 kullanıcısı değilseniz, programı edindikten sonra Office 2016 key ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Size sağladığımız numara professional ile uyumlu olup, şu programları içermektedir;

 • Word,
 • Excel,
 • Powerpoint,
 • Outlook,
 • OneNote,
 • Publisher,

Office 2016 key hem iş yeri, hem de evlerde kullanım imkânı sunar.

Office 2016 Nerelerde Kullanabilir?

 

Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 2016 Ürün Fotoğrafı

Microsoft Office 2016, her bilgisayarda en çok gereksinim duyulan programlar arasındadır. Bu nedenle hem iş yerlerde, hem de evlerde kullanmak için ortak seçenekler sunar. Ancak paket değiştikçe, size sunulan programlar farklılaşır. Professional sürüm, size daha fazla seçenek getirir.

Bu kapsamda office 2016 key kullanım yeri bakımından herhangi bir farklılık göstermez. Satın almanız ardından herhangi bir bilgisayara kurmanız mümkündür.

Office 2016’yı Neden Satın Almalıyım?

Bilgi ve Teknoloji çağında olduğumuz günümüzde pek çok iş internet sayesinde daha kolay hale gelmiştir. İnternet üzerinden küçük bir araştırma yapmak, bize pek çok konuda bilgi sağlar. Buna lisans anahtarları ve Office 2016 crack dosyası da dâhildir.

Ancak tüm bu faydalarına rağmen, internetin düzgün kullanılması gerekir. Zira virüslü dosyalar indirmek, kaçak, crackli programlar kullanmak hem bilgisayarınızı, hem de bilgilerinizi saldırıya açık hale getirecektir. Bunun sonucunda makineleriniz çökebilir, arızalanabilir ya da özel, kurumsal herhangi bir bilginiz farklı kişilerin eline geçebilir.

Office 2016 download free gibi seçenekler bu nedenle büyük bir riski beraberinde getirir. Eğer satın alım yapılmazsa ve üçüncül taraf uygulamalarla lisans gereksinimi ortadan kaldırılmaya çalışırsa, güvenliğiniz tehlikeye düşecektir.

Zira Microsoft Office ücretsiz indir gibi seçenekler, içlerinde virüsle beraberinde gelir. Bir anti-virüs programınız olması da bu durumu değiştirmez. Zira lisans durumunu ortadan kaldıran virüs olduğu için, virüsü silmeniz crack dosyasını da kullanamamak anlamına gelir. Ancak çoğu zaman virüs programı dosyayı fark edip, silene kadar bir bölüm bilginiz istenmeyen ellere geçmiş olur.

Tüm bunları önlemek ve güvenliğinizi kontrol altında tutmak için, office 2016 lisans kullanmanız gerekir. Bu durumda yukarıda bahsettiğimiz risk ve tehlikelerin hiçbiri yaşanmayacaktır. Böylece hem kendinize, hem de firmanıza ait bilgileri daha güvenli kullanabilir, bilgisayarlarınızı da riske atmadan, uzun yıllar en iyi performans ile kullanabilirsiniz.

Zira virüslü dosyaların bir süre sonra performans düşüklüğü meydana getirdiği de bilinmektedir.

Office 2016 Satın Alınmazsa Ne Olur?

Microsoft Office 2016, indirdikten sonra bir süre deneme sürümünde kullanılabilir. Bu kapsamda programın her özelliği, kullanımıza açıktır.

Ancak deneme süresi sonlanır sonlanmaz, program ile olan bağlantınız kesilir. Bu durumda tekrar girseniz ya da yükleseniz dahi, sizden Office 2016 key girmeniz talep edilecektir.

Bu durum işlerinizin aksamasına neden olacağı için, hızlı şekilde office 2016 lisans satın almanız işlerinizi sorunsuzca devam ettirmenizi sağlayacaktır.

Aktifleştirme ise oldukça kolaydır. Bunu program üzerinden kolayca ve dakikalar içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Microsoft Office 2016 aktifleştirme esnasında tavsiye edilen, internet bağlantınızın mevcut olmasıdır.

Office 2016 Lisans Key

Office 2016 key, programı full sürüm kullanmanızı sağlayan bir özelliktir. Bunun için size professional plus ile uyumlu bir anahtar sunan sitemiz üzerinden, indirimden yararlanarak hemen satın alabilir, ardından programınıza girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaptığınız satın alma size global kapsamda kullanılabilecek bir anahtar sunar. Dolayısıyla hangi ülkede olduğunuz fark etmeyecektir. Ayrıca limitli bir süre için değil, ömür boyu kullanım teklif eder.

Yapmış olduğunuz satın alma işlemleri ardından, otomatik bir şekilde alakalı e-posta adresine, mail şeklinde yollanacaktır. Kısa süre içinde gönderilmekle beraber; özellikle spam klasörünüze göz atmanız tavsiye edilir.

Office 2016 lisans, hem 32, hem de 64 bitlik yazılımlarda kullanıma uygundur. Aynı anda sadece tek bilgisayarda kullanılabilir.

 

Office 2016 Nereden İndirilir?

Office programını sitemizden aldığınız Office 2016 lisans kodu ile birlikte Office Setup sitesinden doğrulayarak indirebilirsiniz.

You may also like…