Office 2021 Lisans Anahtarı Key

 99,90  141,70 KDV DAHİL İndirim

 

Lisans ve Teslimat: Ürün özelliklerinin sayfanın sonundaki açıklama kısmından okuyabilirsiniz. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra mailinize teslim edilecektir.

Uyarı: Office 2021 Lisans sadece Windows 10&11 Sürümünde çalışmaktadır. Telefon aktivasyon ile lisanslanmaktadır. Office 2021 Lisans 32&64 bit uyumludur. İstediğiniz dil seçeneği ile kurabilirsiniz. Tüm ülkeler için geçerlidir. Formattan sonra kullanım garantisi verilmemektedir.  Diğer windows sürümleri için Office 2016 lisans satın alabilirsiniz. Online aktivasyon lisanslar için tıklayınız.

 

Office 2021 Lisans Anahtarı Key
 99,90  141,70 KDV DAHİL

Ek bilgi

Brand

Microsoft

Lisans Türü

Retail

Lisans Süresi

Ömür boyu

Cihaz

1 Bilgisayar

Office 2021 Lisans Anahtarı Key
 99,90  141,70 KDV DAHİL

Henüz değerlendirme yok.

Bir değerlendirme yazın

Office 2021 Lisans Anahtarı Key
 99,90  141,70 KDV DAHİL
Taksitler

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. 32&64 Bit Kullanıma Uygundur. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra otomatik olarak mailinize alacaksınız (ayrıca Toplu/Spam klasörünüzü de kontrol edin). Formattan sonra kullanım garantisi verilmemektedir.

Uyarı: Office 2021 Lisans sadece Windows 10 Windows 11 Sürümünde çalışmaktadır. Diğer windows sürümleri için Office 2016 lisans satın alabilirsiniz.

Açıklamalar

Office 2021 Lisans

Microsoft Office sürümlerinden bir tanesi olan office 2021; 2017 yılında ilan edilen, 2018 yılının ikinci yarısında yayınlanan bir office takım yazılımıdır. İçerisinde,

 • Word,
 • Excel,
 • Powerpoint,
 • Access,
 • Publisher,
 • Outlook

Dâhil pek çok yardımcı program bulundurur. Pek çok dili destekleyen program,

 • Windows 10,
 • Windows Server 2016,
 • MacOS,

İşletim sistemlerinde çalışmaktadır. Gerek 32, gerekse  64 bitlik sistemlerde kullanım özelliği taşıyan Office 2021, Microsoft tarafından geliştirilerek, yayınlanmaktadır. Hem evlerde, hem de iş yerlerinde kullanılabilen program, sitemiz tarafından sizlere orijinal bir anahtar ile sunulur.

Office 2021 key yalnızca size özel olup, internette sıklıkla görülen anahtarlardan değildir. Uygun fiyat ile size sunulmakta olup, professional plus paketi ile uyumludur. Bireysel kullanım amaçlı olduğu için birden fazla bilgisayarda aynı anda kullanmanız için uygun değildir.

E-posta ile office 2021 key talimatı vermeniz ardından indirme talimatları, mail adresinize teslim edilecektir.

Office 2021 Neden Satın Alınmalıdır?

Microsoft Office 2021 ücretsiz, hem kurumlar, hem de bireyler tarafından tercih edilebilir. Programı kurduktan sonra bir deneme süresi gelecek olup, bundan sonra kullanıcıların satın alması zorunludur. Ancak günümüzde internet ortamında pek çok dosyaya kolay bir erişim yapılmaktadır.

Bunlar arasında Office 2021 crack dosyalarının olduğu da bilinmektedir. Söz konusu dosyalar size ücretsiz bir kullanım sağlıyor gibi görünse de aslında pek çok risk bulundurur. Eğer kişisel kullanım yapıyorsanız yaptığınız akademik çalışmalar, kişisel bilgileriniz ve bilgisayarınızda bulunan her dosyaların sizin onayınız haricinde sızdırılması söz konusudur.

Eğer iş yeriniz için kullanacaksanız, bilgisayalarınızda sakladığınız her bilgi Office 2021 crack dosyası ile beraber erişime adeta açık alacak gelecek, crack dosyası içerisinde bulunan virüs bilgilerinizi dışarıya gönderecektir.

Her iki durumdan hem bireysel kullanan, hem de kurumsal tercih eden kişilerin büyük zararlar gördüğü de bilinmektedir. Bunları yaşamamak, özel ve kurumsal bilgilerinizi almak için tek seçeneğiniz Office 2021 key kullanmaktır.

Bu imkânı size uygun fiyatlarla hızlı şekilde sunan sitemizden temin edeceğiniz office 2021 key, sınırsız bir kullanım özelliği ile beraber gelmektedir. Dolayısıyla bir süre sonra program, sizden tekrar aktifleştirme yapmanızı talep etmeyecektir.

Office 2021 Gereksinimleri

Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 2019 Ürün Fotoğrafı

Office 2021 professional plus, her yazılım gibi bir takım sistem gereksinimlerine sahiptir. Hem evlerde, hem de kurumsal yerlerde kullanabilmek için şu özellikleri taşıyan cihazlarınız olması şarttır;

 1. Microsoft Hesabı,
 2. İnternet Erişimi,
 3. İşletim Sistemi: Windows 10,
 4. İşlemci: 1,6 GHz 2 çekirdekli,
 5. RAM Bellek: 2 GB (32 Bit) 4 GB,
 6. Sabit Disk: 4 GB boş alan,
 7. Ekran çözünürlük: 1280 X 768

Office 2021 Programsız Aktivasyon

Microsoft Office 2021 professional plus, bu yazılımın en son özelliklerini, aktif ve verimli şekilde kullanmanıza olanak tanır.

İnternet üzerinde pek çok kullanıcı, Office 2021 programsız aktivasyon seçeneklerini aramaktadır. Zira satın almanın haricinde, program kullanmak ya da crack indirmek opsiyonları vardır. Ancak bunlar, yukarıda da değindiğimiz üzere bilgisayarlarınızın güvenliğini tehlikeye atan seçeneklerdir.

Bu nedenle Office 2021 lisans, satın alınarak kullanılması önerilen bir programdır.

Office 2021’u Kimler Kullanabilir?

Office 2021 Professional plus programı kapsamında gelen programlar hem evler, hem de iş yerleri için aynı özellikleri sunar.

Bu nedenle Office 2021 download ve bunun sonucu yapılan aktifleştirme herhangi bir bilgisayarda kullanılabilir. Ancak lisans anahtarları, yalnızca tek kullanımlık olduğu için bunu göz önünde bulundurmanız önerilir.

Office 2021 Etkinleştirme

Office 2021 etkinleştirme hem program üzerinden, hem de Microsoft üzerinden gerçekleştirilebilir. Bunun için ihtiyacınız olan key, sitemiz tarafından sizlere uygun fiyatlar ile beraber sunulmaktadır.

Çalışma saatleri arasında yaptığınız Office 2021 key siparişi, yaklaşık 5 dakika içerisinde mail adresinize teslim şekilde size sağlanır. Professional Plus ile uyumlu olan anahtar, programın her özelliğini kullanmanıza olanak tanır. Gerekli indirme talimatlarınız, otomatik şekilde mail adresinize teslim edilir.

Ömür boyu kullanabileceğiniz Office 2021 professional plus lisansı, formattan sonra da kullanılabilir. Ancak hâlihazırda bir bilgisayarda aktifse, farklı bilgisayara tanımlaması yapılamaz. Mailler bazen spam olarak klasörlendiği için, sipariş ardından bu klasöre bakmanız önerilir.

Office 2021 Nereden İndirilir?

Office programını sitemizden aldığınız Office 2021 lisans kodu ile birlikte Office Setup sitesinden doğrulayarak indirebilirsiniz.