Office 365 Lisans Abonelik Hesabı

6 Değerlendirme
 69,00  79,00 KDV DAHİL İndirim

Hesap ve Teslimat: İndirme talimatlarını ve Office 365 mail şifre hesabını e-postayla sipariş verdikten sonra otomatik olarak mailinize alacaksınız (ayrıca Toplu/Spam klasörünüzü de kontrol edin). Kendi hesabınızı kullanamazsınız, kendi aboneliğinizi uzatamazsınız. 1 Yıl Kullanım Süresi Boyunca her zaman yeniden yükleyebilirsiniz.

 

Ürün Office 365
Sürüm A1
Lisans Türü Hesap
Mimari 32 Bit ve 64 Bit
Kullanım Türü Bireysel Kullanım
Kullanım Limiti 5 Bilgisayar – 1 YIL
Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 365 Lisans Abonelik Hesabı
 69,00  79,00 KDV DAHİL

6 Değerlendirme

5.00 Genel Değerlendirme

6 den 6 (100%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Mustafa Sıltav
Mustafa Sıltav
1 Ekim 2022

Windows 10 yükledim 11 e yükselteceğim Windows 11 de mikrosoft hesabım çalışır mı orda Windows 10 a kadar çalıştığı yazıyor da

nosyazilim
nosyazilim
13 Ekim 2022

Evet çalışmaktadır.

Hüseyin Erdem
Hüseyin Erdem
9 Ekim 2020

Lisans için mail ve şifre hızlıca geldi.

Kemal Burak ÖZKAN
Kemal Burak ÖZKAN
24 Haziran 2020

Lisanslı yazılımın tek adresi Nos Yazılım.

hummer
hummer
22 Haziran 2020

Lisans alımı konusunda güvenilir adres Nos Yazılım.

meldas
meldas
22 Haziran 2020

sorunsuz kullanıyorum cep telefonuma ve bilgisayarıma kurdum

arfvrdr
arfvrdr
6 Haziran 2020

kesinlikle öneririm 5 cihazda calısıyor macim ve masaüstü bilgisayarıma ekledim sorunsuz kullanıyorum.

Bir değerlendirme yazın

Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 365 Lisans Abonelik Hesabı
 69,00  79,00 KDV DAHİL
Taksitler

Hesap ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Hesap olan Tam sürümdür. Office programları için kullanılabilir. Onedrive kullanımı için değildir. İndirme talimatlarını ve Office 365 mail şifre hesabını e-postayla sipariş verdikten sonra otomatik olarak mailinize alacaksınız (ayrıca Toplu/Spam klasörünüzü de kontrol edin). 1 Yıl Kullanım Süresi boyunca her zaman yeniden yükleyebilirsiniz.

Açıklamalar

Office 365 Lisans

Office Lisans - Office Ürün Anahtarı - Office Etkinleştirme
Office 365 Ürün Fotoğrafı

İlk olarak 28 Haziran 2011 tarihinde piyasaya sürülen Microsoft Office 365, office araçları sunan ve aboneliği mevcut bir yazılımdır. BU programı kullanmak için şu gibi işletim sistemleri olmalıdır;

 • Windows 10,
 • Windows 8,1,
 • Windows 8,
 • Windows 7 Service Pack 1,
 • Windows 10 Server,
 • Windows Server 2016,
 • Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2012,
 • Windows Server 2008 R2,
 • OS X Yosemite,

Hem ev için, hem de iş için farklı paketleri bulunan Microsoft Office 365, sitemiz tarafından size hem 32, hem de 64 bitlik yapıda sunulmaktadır. Her ikisini de desteklediği için, format atarken hangi bite göre atmanız gerektiğini düşünmeniz gerekmez.

Office Ev Paketleri

Microsoft Office 365, ev (aile ve bireysel) için şu programları sunar;

 • Word,
 • Excel,
 • Powerpoint,
 • OneNote,
 • Outlook,
 • Access,
 • Publisher

Ayrıca şu gibi araçlar mevcuttur;

 1. OneDrive,
 2. Skype,
 3. Microsoft Düzenleyici,

Office 365 öğrenci seçenekleri de mevcut olup, burada kullanıcılara sunulan paketler,

 • Word,
 • Excel,
 • Powerpoint,

Şeklindedir. Evlerden kullanım yapacaksanız, bunlardan en uygun olanı size en uygun olanı seçmeniz gerekir. Sizlere sunduğumuz Office 365 lisans, 5 bilgisayara kadar kullanıcıyı desteklemektedir.

İş İçin Office 365

Office 365 lisans, iş kullanımı için de destek sağlar. Office 365 iş kapsamında temel paketinde Word, Excel ile Powerpoint’in web ve mobil sürümlerini sağlar. Diğer paketler kapsamında ise şu seçenekler sunulur;

 • Outlook,
 • Word,
 • Excel,
 • Powerpoint,
 • Publisher,

Bu programlara ilaveten bazı araçlar da vardır. Ancak bunlar tercih ettiğiniz paket özelliğine göre değişir.

Office 365 Neden Satın Alınmalı?

Teknoloji çağında olduğumuz günümüzde, her yazılım ve oyunun kaçak versiyonları olduğu bir gerçektir. Ancak bunları kullanmak, istenmeyen pek çok sonuçların doğmasına sebep olur.

Office 365 download sonucunda crack kullanmaya ya da bir programdan faydalanma yoluna giderseniz, bu bilgisayarınızı tehditlere açık hale getirmenize sebep olur. Zira bu tarz yöntemler, anti-virüs programı kullansanız dahi sistemde güvenlik açığı meydana getirir.

Özellikle crack dosyaları virüslü olduğu için hem bireysel, hem de iş yeri kullanımında bir süre sonra bilgisayar yavaşlığına ve bilgilerinizin sızdırılmasına neden olur. Dolayısıyla Office 365 download sonucu satın alma yapmazsanız, bu tüm bilgilerinizi dışarıdan gelecek tehditlere açık olacağını da kabul etmiş sayılırsınız.

Bu gibi güvenlik açıkları istemiyorsanız ve hiçbir bilginizin üçüncül taraflar tarafından sızdırılmasını istemiyorsanız, office 365 abonelik yapmanız şarttır.

Seçtiğiniz abonelik paketleri, birbirinden farklı seçeneklere sahip olabilir. Ancak size sunmakta olduğumuz office 365 lisans hem ev, hem de profesyonel anlamda kullanım için uygundur ve 5’e kadar bilgisayarı desteklemektedir.

Böylece hem tüm işlerinizi aksatmadan yapabilir, hem de güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Office 365 Etkinleştirme Yapılmazsa Ne olur?

Office 365 giriş ardından etkinleştirmek için şu aşamaları takip edin;

 1. Microsoft Office hesabınıza giriş sağlayın.
 2. Yeni bir hesap açın.
 3. Şifrenizi kullanıp, hesabınıza erişim sağlayın.
 4. 30 günlük deneme sürümünü aktif hale getirin.
 5. İlerleyerek, etkinleştirme sürecini bitirin.

Eğer bu süreç sonucunda aktifleştirmezseniz, kullanıma kapacaktır. Kaçak kullanmayı tercih etmek riskli olduğu için sitemizden temin edebileceğiniz office 365 lisans, size ömür boyu kullanım sunacaktır.

Office 365 Nereden İndirilir?

Office programını sitemizden aldığınız Office 365 lisans hesabı ile birlikte Office Setup sitesinden doğrulayarak indirebilirsiniz.

Office 365 Nasıl Aktifleştirilir?

Office 365 giriş ardından aktifleştirme yapmak istiyorsanız, edindiğiniz lisans hesabını program içerisinde ilgili alana girmeniz gerekir. Ardından numaranın kontrolü yapılacak ve kısa sürede onaylanacaktır. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatıp, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Office 365 fiyat üzerine size indirimli fırsatlar sunan sitemizde bu programı tüm özellikleri ile kullanmanız mümkündür. Tek anahtar ile 5 bilgisayara kadar kullanım hakkı verilmekte olup, 5 bilgisayara tanımlama yapıldıktan sonra, format atarak yeniden kullanma imkânınız mevcuttur.

Satın aldıktan sonra tarafınıza numaranız, e-posta üzerinden iletilmektedir. Bu sebeple gerekli siparişi yaptıktan sonra işlem yaptığınız mail adresinizi sık sık kontrol etmeniz önerilir. Bazı durumlarda mailler spam olarak nitelendirilebildiği için, burayı da göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Tam sürüm olan office 365 lisans, 1 yıllık kullanım garantisi sunmaktayız.