Project 2016 Lisans Anahtarı KEY

 89,90  129,00 KDV DAHİL İndirim

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra mailinize teslim edilecektir.

 

Uyarı: Windows 10 sürümüne sahipseniz  Project 2019 lisans satın alabilirsiniz.

Ürün Project 2016
Sürüm Professional
Teslimat Otomatik Teslimat
Mimari 32 Bit ve 64 Bit
Kullanım Türü Bireysel Kullanım
Kullanım Limiti 1 Bilgisayar
Project 2016 Lisans Anahtarı KEY
 89,90  129,00 KDV DAHİL

Ek bilgi

Lisans Türü

Retail

Cihaz

1 Bilgisayar

Lisans Süresi

Ömür Boyu

Project 2016 Lisans Anahtarı KEY
 89,90  129,00 KDV DAHİL

Henüz değerlendirme yok.

Bir değerlendirme yazın

Project 2016 Lisans Anahtarı KEY
 89,90  129,00 KDV DAHİL
Taksitler

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra otomatik olarak mailinize alacaksınız (ayrıca Toplu/Spam klasörünüzü de kontrol edin). Her zaman yeniden yükleyebilirsiniz.

Uyarı: Windows 10 sürümüne sahipseniz Project 2016 Lisans yerine  Project 2019 lisans satın alabilirsiniz.

Açıklamalar

Project 2016 Lisans

Office 2016 Project, Microsoft tarafından iş yerlerine ve şirketlere yönelik çıkardığı bir programdır. İşlerin, bütçelerin, kaynakların ve diğer unsurların takip edilmesi, bir şirket için şart olan, temel eylemlerdendir.

Ancak bunların hepsini ayrı ayrı incelemek bir zaman kaybı ve vakit aldığı için çoğu zaman daha pratik seçenekler aranmaktadır. Burada devreye giren Project 2016 Lisans, size daha kolay ve pratik bir kullanım sunar. Kullanmadan önce programın bir takım sistem gereksinimleri taşıdığını bilmeniz gerekir;

 1. Ekran: 1280 X 768 çözünürlük,
 2. Grafik: DirectX 10 grafik kartı,
 3. Hard Disk: 4 GB boş alan,
 4. Ram Bellek 4 GB Ram Bellek, 2 GB RAM 32 BİT,
 5. İşletim Sistemi: Windows 10 – Windows Server 2016,
 6. İşlemci: 1,6 GHz ya da daha hızlı bir ekran kartı,
 7. Ek Özellikler: İnternet erişimi, Microsoft hesabı ve diğerleri.

Microsoft Project 2016, önceki yazılımlara göre daha geniş özellikler ve daha verimli bir kullanım ile beraber gelir. Sistem gereksinimleri bakımından da tüm iş yerlerinin sahip olduğu standart özelliklerin oldukça düşüğünü taşır.

Sizlere sunduğumuz Project 2016 lisans, programın tüm özelliklerini, güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Orijinal olması nedeniyle şirketiniz ve değerli bilgileriniz adına herhangi bir güvenlik açığı oluşturmaz.

Project 2016 Özellikleri

Project 2016 Lisans
Project 2016 Ürün Fotoğrafı

Microsoft Project 2016 full, profesyonel sürüm tercih edilirse daha verimli bir kullanım sunar. Eğer iş yerlerinizden daha fazla verim almak ve rahat bir şekilde gerekli bilgilerinize erişmek istiyorsanız, profesyonel seçenek sizlere şunları sunar;

 1. Bilgilendirici Raporlar,
 2. Sezgisel Taban Çizgileri,
 3. Tanıdık Grafikler,
 4. Kaynak Belirleme Görüşmeleri,
 5. Gerçek Zamanlı Birlikte Çalışma,
 6. Sınıfının En İyisi Şablonlar,
 7. Hızlı Başlangıç.

Project 2016 key ile bu seçeneklerin hepsini aktif hale getirebilir ve daha pratik bir kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Profesyonel ve standart sürümler için kullanılabilir olan anahtar numarası, sadece size olarak sunulur.

Project 2016 Lisans’ı Neden Satın Almalıyım?

MS Project 2016 crack her ne kadar online ortamlarda kolaylıkla bulunabilecek de olsa, şirketinizin ve iş yerlerinizi bu dosyaların büyük riske atacağını hatırlamanız gerekir. Zira Project 2016’u crackli kullanmak, yalnızca bu program üzerinde yaptığınız çalışmaları karşı tarafa sizin izniniz dışarısında aktarmakla yetinmez.

Aynı zamanda sizin ve ağınıza bağlı tüm bilgisayarların verilerine de erişerek bunları da açığa çıkarır. Her ne kadar günümüzde bilgisayar ve internet teknolojisi gelişmiş de olsa, bunlarla beraber dijital saldırılarda arttığı ve geliştiği için, pek çok şirket bu yolla önemli verilerini üçüncül kişilere kaptırmıştır.

Bu nedenle MS Project 2016 download crack yapılmadan kullanılmalı, orijinal bir key satın alınmalıdır. Böylece hem bilgisayarlarınızı, hem de ağınızı saldırılardan koruyabilirsiniz.

Ayrıca Project 2016 Lisans ile birlikte Visio 2016 Lisans satın alabilirsiniz. İncelemek için tıklayın.

Project 2016 Nedir?

Office 2016 project, özellikle iş yerleri ve şirketler tarafından tercih edilen bir proje yönetim yazılımıdır. Program size şu konularda yardımcı olur;

 1. Plan oluşturma,
 2. Kaynakların göreve atanması,
 3. Aşama takibi,
 4. Bütçe yönetimi,
 5. İş yükü analizi.

Her ne kadar bu işler Office 2016 project kullanmadan yapılabilse de, daha uzun ve yorucu bir süreç olacaktır. Ancak bu program, bu gibi işlemlerinizi daha hızlı ve pratik şekilde yapmanıza imkân tanır.

Program adından da anlaşılacağı üzere bir Microsoft Office programıdır; ancak bir office paketi içerisinde yer aldığı da görülmemiştir. Dolayısıyla bu programı kullanmak için, ayrı şekilde satın almak gerekir. Kullandığınız office paketi ne olursa olsun, bu içinde yer almayacaktır.

MS Project Satın Al

MS Project lisans ücreti, tarafımızca size uygun fiyatlarla sunulur. Güncel olarak bir indirimimiz de mevcuttur. Lisans anahtarı 32 ve 64 bit bilgisayarlarda; standart ve profesyonel sürümlerde kullanıma uygundur.

Project 2016 lisans anahtarı, siparişinizi verdikten sonra kısa bir süre zarfında e-mail adresinize yollanacaktır. Bazı durumlarda mail spam klasörüne düştüğü için siparişiniz ardından burayı sık sık kontrol etmeniz önerilir.

Mail adresinize geldiği andan itibaren project 2016 key kullanımınız için hazırdır. Yalnızca bir adet bilgisayar tarafından kullanılan bu anahtar, ömür boyu kullanım hakkı sunar. Ayrıca bilgisayarınıza attığınız her format ardından tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Microsoft Project 2016 Nereden İndirilir?

Project programını sitemizden aldığınız Project 2016 lisans kodu ile birlikte Office Setup sitesinden doğrulayarak indirebilirsiniz.

 

You may also like…