Visio 2019 Lisans Anahtarı KEY

1 Değerlendirme
 129,90  325,00 KDV DAHİL İndirim

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra mailinize teslim edilecektir.

 

Uyarı: Visio 2019 Lisans sadece Windows 10 Sürümünde çalışmaktadır. Diğer Visio sürümleri için Visio 2016 lisans satın alabilirsiniz.

Ürün Visio 2019
Sürüm Professional
Teslimat Otomatik Teslimat
Mimari 32 Bit ve 64 Bit
Kullanım Türü Bireysel Kullanım
Kullanım Limiti 1 Bilgisayar
Visio Lisans - Visio 2019 Ürün Anahtarı - Visio 2019 Etkinleştirme
Visio 2019 Lisans Anahtarı KEY
 129,90  325,00 KDV DAHİL

Ek bilgi

Lisans Türü

Retail

Cihaz

1 Bilgisayar

Lisans Süresi

Ömür Boyu

Tekrar Kurulum

Formattan sonra tekrar kurulum garantisi verilmemektedir.

Brand

Microsoft

Visio Lisans - Visio 2019 Ürün Anahtarı - Visio 2019 Etkinleştirme
Visio 2019 Lisans Anahtarı KEY
 129,90  325,00 KDV DAHİL

1 Değerlendirme

5.00 Genel Değerlendirme

1 den 1 (100%)
Müşteriler bu ürünü tavsiye etti

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

ooccooroexx
ooccooroexx
1 Şubat 2021

Teşekkür ederim sorunsuz ve uygun fiyat.

Bir değerlendirme yazın

Visio Lisans - Visio 2019 Ürün Anahtarı - Visio 2019 Etkinleştirme
Visio 2019 Lisans Anahtarı KEY
 129,90  325,00 KDV DAHİL
Taksitler

Açıklamalar

Visio 2019 Lisans

Özellikle bilgisayar üzerinden çizim yapan kullanıcılar tarafından tercih edilen programlardan bir tanesi olan Visio 2019, vektörel bir çizim programıdır. Microsoft tarafından geliştirilen yazılım, herkesin rahatlıkla kullanabileceği sistem özelliklerine sahiptir;

 • Hard Disk: 4,0GB ya da üzeri boş alan.
 • Sürücü: DVD-ROM ya da CD-ROM.
 • İşletim sistemi: Windows 10 ya da Windows Server 2019
 • İşlemci: 1,6 GHz ya da daha hızlı bir seçenek.
 • RAM Bellek: 4 GB ya da daha büyük bir seçenek.

Dolayısıyla Microsoft Visio 2019, her cihaz tarafından rahatlıkla kaldırılabilecek seçeneklere sahiptir. Ürünün standart ve profesyonel olarak iki seçeneği olup, sitemiz tarafından sizlere her ikisinde de kullanabileceğiniz ürün anahtarları sunulur.

Microsoft Visio 2019 Lisans’ı Neden Satın Almalıyım?

Bilgisayar çağında olduğumuz günümüzde tüm yazılımların crackli halini bulmak oldukça kolaydır. Her ne kadar üreticiler yeni güvenlik önlemleri alsa da bu hâlâ kırılma süresini uzatmanın ötesine geçememektedir.

Dolayısıyla Visio Professional 2019 crack, internette küçük çabalar sonucu bulunabilecek dosyalar arasındadır. Ancak bilmeniz gereken, crack yapılan yazılımların ve oyunların bilgisayarların güvenliği adına büyük riskler barındırmasıdır. Zira virüssüz bir crack bulunmaz. Virüs programınız olsa dâhi, crack içindeki virüsü sildiğinde indirdiğiniz dosya kullanılmaz hale gelir.

Dolayısıyla kullanıcıların, programı virüslü halde kullanması zorunluluktur. Bu durum, gerek size, gerekse şirketinize ait bilgilerin dışarıya sızdırılması anlamına gelir. Korunabilmek istiyorsanız, Visio 2019 key orijinal olarak satın alınmalıdır.

Bu sebeple Visio 2019 lisans, orijinal olarak kullanılması gereken bir yazılımdır. Sizlere sunduğumuz bu ürün hem standart, hem de profesyonel versiyonlar için geçerlilik sahibidir.

Ayrıca visio ile birlikte Project 2019 Lisans satın alabilirsiniz. İncelemek için tıklayın.

Visio 2019 Özellikleri Nelerdir?

Visio Lisans - Visio 2019 Ürün Anahtarı - Visio 2019 Etkinleştirme
Visio 2019 Ürün Fotoğrafı

Visio 2019 key, standart sürüm kullanıcıysanız sizlere şu özellikleri sağlar;

 • AutoCAD Desteği,
 • Veriye Dayalı Diyagram Meydana Getirme,
 • Esnek Düzenleme.

Eğer standart bir Visio kullanıcısıysanız, bu özellikler size ihtiyacınız olan her seçeneği sunar. Ancak daha profesyonel çalışıyorsanız ve daha iyi sonuçlar almanız gerekiyorsa, Microsoft Visio Professional kurmanız gereklidir.

Bu program sahip olduğu sahip olduğu geniş özellikler ile ihtiyaçlarınızı her anlamda karşılayacaktır;

 • Esnek Düzenleme,
 • Gerçek Zamanlı Varlık Göstergeleri,
 • Eşzamanlı Takım Düzenlemesi,
 • Birden Çok Veri Kaynağını Destekleme,
 • Veriye Dayalı Diyagram Oluşturma,
 • AutoCAD Desteği.

Microsoft Visio, hem standart, hem de profesyonel sürümde aynı sistem özelliklerine sahiptir. Programlar tüm temel özelliklere sahip olup, standart sürüm size en basit özellikleri kullanmanızı sağlar. Eğer amatör anlamda kullanıyorsanız ya da öğrenciyseniz, sizden istenen tüm projeleri bununla çizmeniz mümkündür.

Bununla beraber iş kullanımı için standart sürüm yetersiz gelecektir. Dolayısıyla profesyonel sürümü kullanmanız şarttır.

Satın almadan önce Microsoft Visio hangi yönde ve nasıl kullanacağınızı düşünürseniz, daha iyi karar vermeniz mümkündür.

Microsoft Visio Nedir?

Visio Professional 2019 nedir? Microsoft tarafından geliştirme ve güncelleştirmesi yapılan program, vektörel anlamda çizimler yapmanızı sağlar. Verileri diyagramlar ve çizimler vasıtasıyla görselleştirmede oldukça başarılı olan program, önceki sürümlerine göre daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Bir dönemler Microsoft Visio, Microsoft Office programları ile beraber, bir paket halinde sunulurdu. Bununla beraber sonraki dönemlerde şirket tarafından yapılan değişiklikler, onu başlı başına bir yazılım haline getirmiştir.

Profesyonel sürümün boyutu yaklaşık 1,69 GB olup, DWG dosyalarını içe aktarmak için kullanılabilir ve gelişmiş bir AutoCAD desteği sunar. Ayrıca,

 • Excel,
 • Exchange,
 • Azure Active Directory,

Gibi veri kaynaklarından org grafiklerini otomatik şekilde oluşturmanızı sağlar. Veri kaynağı olarak da,

 • Microsoft Excel Çalışma Kitapları,
 • Microsoft Access Veri Tabanları,
 • Microsoft SharePoint Foundation Listeleri,
 • Microsoft SQL Server Veri Tabanları,
 • Microsoft Exchange Server Dizinleri,
 • Azure Directory Bilgileri,
 • Diğer OLEDB ya da ODBC veri kaynakları,

Gibi seçenekleri destekler. Size uygun fiyatla sunduğumuz Visio 2019 lisans, bu ve diğer tüm özelliklere tam şekilde ulaşmanızı sağlar.

Visio 2019 key, satın almanız ardından doğrudan sağladığınız mail adresinize gönderilir. Ömür boyu kulllanım şeklinde olan program, yalnızca bir bilgisayarda kullanıma uygundur.

Ancak Visio 2019 lisans anahtarı, sadece windows 10 sürümünde çalışmaktadır. Hem 32, hem de 64 bitlik işletim sistemlerinde çalışır.

Microsoft Visio 2019 Nereden İndirilir?

Visio programını sitemizden aldığınız Visio 2019 lisans kodu ile birlikte Office Setup sitesinden doğrulayarak indirebilirsiniz.