Windows 10 Home Lisans Anahtarı KEY

 89,90  390,00 KDV DAHİL İndirim

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra mailinize teslim edilecektir. 

 

Uyarı: Bu ürün sadece Home sürümünü etkinleştirmek için kullanılmaktadır. PRO sürümünü etkinleştirmek için bu ürünü satın alabilirsiniz. Windows 10 PRO Lisans

Ürün Windows 10
Sürüm Home
Lisans Türü Retail
Mimari 32 Bit ve 64 Bit
Kullanım Türü Bireysel Kullanım
Kullanım Limiti 1 Bilgisayar
Windows 10 Home Lisans - Windows 10 Home Ürün Anahtarı - Windows 10 Home Etkinleştirme
Windows 10 Home Lisans Anahtarı KEY
 89,90  390,00 KDV DAHİL

Ek bilgi

Lisans Türü

Retail

Cihaz

1 Bilgisayar

Lisans Süresi

Ömür Boyu

Windows 10 Home Lisans - Windows 10 Home Ürün Anahtarı - Windows 10 Home Etkinleştirme
Windows 10 Home Lisans Anahtarı KEY
 89,90  390,00 KDV DAHİL

Henüz değerlendirme yok.

Bir değerlendirme yazın

Windows 10 Home Lisans - Windows 10 Home Ürün Anahtarı - Windows 10 Home Etkinleştirme
Windows 10 Home Lisans Anahtarı KEY
 89,90  390,00 KDV DAHİL
Taksitler

Lisans ve Teslimat: Bu, Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı olan Tam sürümdür. İndirme talimatlarını e-postayla sipariş verdikten sonra mailinize alacaksınız (ayrıca Toplu/Spam klasörünüzü de kontrol edin). Her zaman yeniden yükleyebilirsiniz. 

Uyarı: Bu ürün sadece Home sürümünü etkinleştirmek için kullanılmaktadır. PRO sürümünü etkinleştirmek için bu ürünü satın alabilirsiniz. Windows 10 PRO Lisans

Açıklamalar

Windows 10 Home Lisans

Windows 10 home, günümüzde en çok kullanılan işletim sistemleri arasındadır. Windows 7 ve 8’e göre üst düzey koruma sağlayan sistem, özellikle bireysel kullanım için geliştirilmiştir.

Bir işletim sistemi olarak, Windows 10 home bilgisayarınızı daha etkili ve verimli kullanmanızda size yardımcı olur. İş yerleri için de kullanıma uygun olmakla beraber; bu sistem özellikle evler için tasarlandığı için iş kullanımına dair özellikleri bulundurmaz.

Dolayısıyla yeni bir bilgisayar alan veya format atmak isteyen kullanıcıların, Windows 10 home kullanması her ihtiyacını karşılayacaktır. Bununla beraber iş yerleri daha fazla güvenliğe ve ekstra özelliğe gereksinim duydukları için, bu yeterli gelmez.

Bu gibi durumlarda Windows 10 pro kullanmanız, daha doğru bir seçim alacaktır. Her iki imkânı da size sunan sitemiz, uygun fiyatla ve indirimli seçenekler ile size sağlamaktadır.

Windows 10 Home Neden Satın Almalıyım?

Windows 10 home satın al, çoğu kullanıcının aklında soru işaretleri bulundurur. Bunun temel nedeni, online ortamlarda crackli home sürümlerinin bulunabilir olmasıdır. Ancak genellikle göz ardı edilse de, bu tür işletim sistemleri kullanmak sizi ve bilgilerinizi tehlikeye atar.

Zira bilgisayarlarda tek başına anti-virüs programları, yeterli seviyede değildir. Bu nedenle işletim sistemleri de kendi içlerinde bir takımı güvenlik önlemleri bulundurur. Böylece her ikisinin birleşmesi, virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve internet üzerinden gelen saldırılara karşı aktif bir koruma sağlar.

Her ne kadar anti-virüs yazılımları kullansanız da, eğer işletim sisteminize crack yapılmışsa bu bir güvenlik açığı oluşturur. Dolayısıyla tüm bilgileriniz, internet aktif olduğu anda crack yapan kişiye aktarılır. Ayrıca bilgisayarlarınıza daha fazla virüs gireceği için, pek çok risk doğuracaktır.

Bununla beraber girdiği sitelere dikkat eden ve oyunlar dâhil her şeyi orijinal kullanan bir kişinin, anti-virüs programı kullanmasa da alacağı riskler daha azdır. Zira Windows 10 home lisans, kendi içerisinde önlemlere sahip olduğu için yeterli gelecektir.

Dolayısıyla orijinal Windows 10 home lisans, size daha güvenli bir bilgisayar ortamı sunacaktır.

Windows 10 Home Aktifleştirilmezse Ne Olur?

Windows 10 download, güvenilir bir siteden yapılmalıdır. Örneğin doğrudan kendi sitesini kullanmanız, size daha güvenli sonuçlar doğurur. Ayrıca sitemizden hem işletim sistemini, hem de lisansını bir arada edinme imkânınız da vardır. Bu linkten Windows 10 İndirebilirsiniz.

İndirme yapıldıktan sonra bir Windows 10 home key kullanarak, sistemi aktifleştirmeniz gerekir. Eğer format esnasında yapmazsanız, kurulum ardından da yapma imkânınız vardır. Eğer etkinleştirme yapmazsanız, bir süre sonra deneme süreci devreden çıkacak ve sizden satın almanız istenecektir.

Windwos 10 home lisans olmadan işletim sistemi tüm güvenlik özelliklerini kaybedecek, çoğu kullanıcı özelliği de devre dışı bırakılacaktır. Bu nedenle bilgisayarınız ve bilgileriniz, dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı daha savunmasız kalacaktır.

Windows 10 Home Özellikleri Nelerdir?

Windows 10 Home Lisans
Windows 10 Home Ürün Fotoğrafı

Windows 10 home key ile sahip olacağınız özellikler şöyledir;

 • Windows Hello,
 • Cihaz Şifrelemesi,
 • Güvenlik Duvarı ve Ağ Koruması,
 • İnternet Koruması,
 • Ebeveyn Denetimleri / Koruma,
 • Güvenli Önyükleme,
 • Windows Defender Virüsten Koruma,
 • Dijital Kalem ve Dokunma,
 • Microsoft Edge,
 • Pil Tasarruf Modu,

Windows 10 Home Lisans, pro seçenekte bulunan ekstra güvenlik önlemleri ve iş yeri kullanımlarına sahip değildir. Dolayısıyla yazılım amacı, evlerde kullanmak üzeredir.

Windows 10 Home Nasıl Aktifleştirilir?

Windows 10 Home Lisans  format esnasında aktifleştirilebilir. Bunun için lisans anahtarınızı ilgili alana girdikten sonra ileri seçeneğine tıklarsanız, kısa süre sonra etkinleştirme yapılacaktır.

Bu işletim sisteminin kurulması için öncelikle Windows 10 2004 ISO kurmanız gerekir. Bunun için Windows’un kendi sitesi ya da güvenilir kaynakları kullanmak, sizlerin güvenliğini daha iyi sağlayacaktır. Bu linkten Windows 10 İndirebilirsiniz.

Ancak bir hata oluşursa, sonradan girmek için bu ekranı geçme seçeneğiniz de vardır. Format sonrasında aktifleştirme için şu aşamalara uymanız gerekir;

 1. Bilgisayarınızda başlat menüsüne girin,
 2. Ayarlar ekranına gidin,
 3. Ardından güncelleştirme ve güvenlik ekranına gelin,
 4. “Ürün Anahtarını Değiştir” düğmesini seçin,
 5. Ürün anahtarınızı yazarak, ileri tuşunu seçin,
 6. Etkinleştir seçeneğini kullanıp, işlemin tamamlanmasını bekleyin.

Sitemiz tarafından size sağlanan Home sürüm, hem 32, hem de Windows 10 Home 64 bit için geçerlidir. Global çapta bir kullanım imkânı sunan ürün, ömür boyu kullanımınız için uygundur. Siparişinizi verdikten sonra, kısa süre içerisinde e-mail adresinize gönderilecektir. Bu nedenle sık sık, spam klasörü dâhil kontrol etmeniz önerilir.